Військова прокуратура взялася за неякісні однострої

Військова прокуратура взялася за неякісні однострої

1896
Ukrinform
Розпочато кримінальне провадження щодо службових осіб Головного військового представництва, які не здійснили перевірку на відповідність до державних вимог виготовлених літніх польових костюмів для військовослужбовців.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України. 

«Військовою прокуратурою Центрального регіону України розпочато кримінальне провадження щодо службових осіб Головного військового представництва, які, неналежно виконуючи свої службові обов'язки, не здійснили перевірку виготовленого військового одягу на відповідність до державних вимог», - йдеться у повідомленні.

У квітні 2016 року Департаментом державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України укладено низку договорів із суб'єктами підприємницької діяльності щодо постачання літніх польових костюмів для військовослужбовців у кількості 95 тисяч комплектів.

Перевірку якості цих костюмів мали здійснити представники Головного військового представництва та підпорядковані йому військові представництва.

"Втім, зазначені службові особи вказану перевірку не здійснили. Отримавши продукцію неналежної якості, підписали акти її приймання, на підставі яких Міноборони України перераховано бюджетні кошти на рахунки суб'єктів господарювання на суму понад 15 млн грн", - йдеться у повідомленні.

Кримінальне провадження розпочато за ч.2 ст.364 КК України - зловживання службовим становищем. Досудове розслідування здійснюватиме військова прокуратура Київського гарнізону Центрального регіону України.

Фото: Нове військо, Фейсбук

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>