Розвідка назвала росіян, нагороджених за вбивства на Донбасі

Розвідка назвала росіян, нагороджених за вбивства на Донбасі

1479
Укрінформ
Встановлено імена мінометників ЗС РФ, які винні у численних убивствах мирних жителів і знищенні цивільної інфраструктури Донбасу.  

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook

"Головним управлінням розвідки МО України встановлено імена "заохочених" мінометників 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ, які виконують злочинні накази ГШ ЗС РФ щодо здійснення провокаційних обстрілів сил АТО та винні у чисельних вбивствах мирних жителів і знищенні цивільної інфраструктури Донбасу в районах н.п. Широкине, Старогнатівка, Богданівка, Гнутове, Водяне, Павлопіль, Новотроїцьке (список подається російською мовою): гражданин РФ НЕСТЕРОВ Денис Александрович (15.08.1994 г.р., г.Рязань); гражданин РФ Стрелков Роман Валериевич (14.10.1984 г.р., г.Екатеринбург); гражданин РФ Тишаков Павел Александрович (04.08.1972 г.р., г.Севастополь); Морозов Александр Васильевич (25.05.1996 г.р.); Чернов Александр Николаевич (16.09.1993 г.р.); Саблин Андрей Андреевич (23.04.1994 г.р.); Нетликин Сергей Викторович (25.08.1990 г.р.); Шубин Максим Сергеевич (07.06.1993 г.р.); Веровенко Александр Иванович (1962 г.р.)", - йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що особовий склад мінометних підрозділів, що воюють на Донбасі, отримав нагороди за військові злочини від командування російських окупаційних військ. Окрім того, про них підготовлено постановочний документальний фільм з провокаційними кадрами проти сил АТО.

"За злочини проти людяності та систематичні обстріли сил АТО і цивільного населення мирної України в порушення Мінських домовленостей протягом липня-серпня ц.р., а також для підняття занепалого бойового духу новобранців особовий склад мінометних підрозділів 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ отримав нагороди від командування російських окупаційних військ. Про їх злочинну діяльність пропагандистами Центру інформаційного протиборства (Новочеркаськ) Південного військового округу ЗС РФ виготовлено постановочний документальний фільм з наданням вигаданих даних щодо втрат сил АТО у живій силі та бойовій техніці", - зазначається в повідомленні. 

Наголошується, що молоді мінометники ЗС РФ скептично та саркастично поставилися до окремих епізодів "зіркових війн" пропагандистського документального кіно. 

"Незважаючи на молодий вік та відсутність досвіду ведення бойових дій основної цільової аудиторії російських пропагандистів - молодого поповнення 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти, кількісні показники та окремі епізоди "зіркових війн" отримали скептичні оцінки з їх боку. Саркастичні оцінки новобранців отримали кадри підбитих мінометниками танків з характерними ознаками ураження протитанковими засобами, а також наявність на окремих зразках знищеної техніки "сил АТО" маркувань (тактичних знаків), що використовуються у військових частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ", - йдеться в повідомленні. 

Як зазначає ГУР, найбільший рівень недовіри до поданої інформації відмічено серед новоприбулих військовослужбовців мінометної батареї 2 мотострілецького батальйону полку, які 13 вересня ц.р. особисто брали участь в евакуації одинадцяти поранених та тіл семи загиблих "однополчан" і добре пам'ятають відповідь сил АТО на системні провокаційні обстріли зі 82-мм та 120-мм мінометів, а також 122-мм гаубиць артилерії полку. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-