Генштаб планує демобілізацію

Генштаб планує демобілізацію "шостої хвилі" на вересень-жовтень

1454
Укрінформ
Генеральний штаб Збройних Сил України спланував демобілізацію військовослужбовців 6 черги.

Про це заявив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління персоналу – заступника начальника Генерального штабу ЗСУ Володимир Талалай, інформує Генштаб у Фейсбуці.

"Якщо не буде погіршення воєнно-стратегічної обстановки, у вересні передбачається внести на розгляд Президенту України проект відповідного нормативного акту, розпочати звільнення 6 черги у поточному місяці та основну частину мобілізованих військовослужбовців звільнити у жовтні 2016 року", - наголосив Талалай.

Таким чином, усі військовослужбовці по мобілізації, які не виявлять бажання залишитися у лавах Збройних Сил України, будуть звільнені встановленим порядком.

"Наразі в органах військового управління та у військових частинах розробляються списки та Плани-графіки звільнення особового складу. Звільнення буде здійснюватися поступово, з метою недопущення зниження боєготовності підрозділів, поступового вивільнення посад, здачі посад, бойової техніки та майна", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, зо звільнені у запас військовослужбовці в обов’язковому порядку будуть зараховані до оперативного військового резерву першої черги.

Фото: Дмитро Муравський

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-