Полторак звільнив свого радника через резонансне фото

Полторак звільнив свого радника через резонансне фото

2041
Ukrinform
Волонтера і фотографа Дмитра Муравського звільнено з посади радника міністра оборони України.

Про це у неділю інформує прес-служба військового відомства.

"У зв’язку із резонансом навколо фотографій волонтера і фотографа Дмитра Муравського, міністр оборони генерал армії України Степан Полторак прийняв рішення звільнити його з посади радника міністра оборони на громадських засадах", - йдеться в повідомленні.

У Міноборони зазначили, що цінують роботу Муравського: "У відомстві неодноразово отримували від нього якісні, художньо оформлені фото, які Міністерство жодного разу не позиціонувало як документальні або як фото реальних бойових дії".

"Дмитро Муравський досить тривалий час за особистою ініціативою як волонтер та фотограф працював у зоні проведення АТО та на полігонах під час навчань. Ним було безкоштовно передано Міністерству оборони України фотобанк, який використовувався для популяризації служби у Збройних Силах, а не як світлини реальних бойових дій", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі нагадали, що Муравський запропонував Полтораку створити Інформаційно-координаційний центр, до роботи у якому планувалося залучати на волонтерських засадах фотографів, відеооператорів, художників, режисерів та сценаристів з метою надання їм можливості створювати якісний контент про Збройні Сили. Для організації цієї роботи 16 червня цього року Муравського й було призначено на посаду радника на громадських засадах.

"Всі фотографії, навколо яких зараз виник резонанс, відзняті автором до офіційного призначення до Міністерства оборони, та зроблені ним на особистий розсуд. Міністерство оборони не позиціонувало ці світлини як фото реальних бойових дій, та не заявляло про це офіційно — про це казав сам автор. До Міністерства оборони за коментарями ніхто не звертався", - наголошують у відомстві і додають, що "у війні з російською агресією Україна завжди дотримувалася принципу безкомпромісної правдивості і прозорості, в тому числі в боротьбі з російською пропагандою".

Муравський минулого тижня опублікував нові фото із зони бойових дій на Донбасі. Особливий резонанс в мережі після посту журналіста Юрія Бутусова отримав знімок "Перемир'я в Широкино", на якому товариші допомагають морпіхам дістатися в укриття під обстрілом.

Колеги Муравського і учасники бойових дій вважають, що цей знімок та інші фото із зони АТО не є документальними, сам фотограф наполягав, що фото зроблено в умовах бойових дій.

Фото: mil.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>