У Київенерго порахували, скільки людей без гарячої води

У Київенерго порахували, скільки людей без гарячої води

894
Ukrinform
Сьогодні у Києві в результаті пошкоджень, планових ремонтів і гідравлічних випробувань тепломереж тимчасово без гарячого водопостачання залишаються 3575 споживачів.

Про це свідчить повідомлення ПАТ "Київенерго".

"Станом на сьогодні у Києві внаслідок пошкоджень, планових ремонтів та гідравлічних випробувань тепломереж тимчасово без гарячого водопостачання залишаються 3575 споживачів.

За минулу добу ПАТ «Київенерго» усунуло 40 пошкоджень, що дозволило відновити гаряче водопостачання 295 споживачам", - поінформували в енергокомпанії.

У Київенерго зазначили, що оперативне усунення пошкоджень і відновлення гарячого водопостачання ускладнюється браком матеріалів і палива внаслідок блокування рахунків компанії через штрафні санкції НАК "Нафтогаз України" за газовими боргами ТКЕ.

Як нагадали в компанії, через критичну ситуацію у вітчизняній теплоенергетиці, до якої призвели неврегульовані взаємини теплових підприємств з НАК "Нафтогаз України" в питанні погашення штрафних санкцій за газові борги, Верховна Рада України ухвалила закон про реструктуризацію заборгованості теплокомуненерго. Зараз він перебуває на розгляді у Президента України.

На момент прийняття закону постачальники Київенерго поновили відвантаження необхідних матеріалів та устаткування для ремонтних робіт і підготовки Києва до опалювального сезону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>