SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Мітинг голодувальників під АП триває - 10.08.2016 00:07 — Новини Укрінформ
Мітинг голодувальників під АП триває

Мітинг голодувальників під АП триває

Фоторепортаж
1913
Ukrinform
Станом на вечір, 9 серпня, на вулиці Банковій у Києві дюжина людей сидить на стільцях, тримаючи в руках плакати з написами "Голодую".

Самої Надії Савченко на той час там не було: вахту за неї стояла її сестра, повідомляє з місця кореспондент Укрінформу.

Настрій протестуючих, скоріше, розгублений. Агресії не відчувається. За їхніми твердженнями протестувальники вимагають зустрічі з Президентом та дивуються, що Глава держави не може знайти хвилини на розмову з ними. На запитання про конкретні вимоги - не відповідають.

Люди переконують, що їх ніхто не підміняє і вони перебуватимуть тут до ранку в тому ж складі. На зауваження, що це важко - відповідають: Нашим рідним на передовій ще важче.

Мітинг голодувальників під АП продовжується

Вони не схожі на партійних функціонерів, складають враження простих людей. У всіх є пляшечки з водою. На перший погляд люди дійсно трохи виснажені.

Як раніше повідомляло агентство, учасники організованої Савченко акції провели минулу ніч на Банковій.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-