До конкурсу на бюджетні місця допущені не всі абітурієнти - МОН

До конкурсу на бюджетні місця допущені не всі абітурієнти - МОН

3531
Укрінформ
Міністерство освіти та науки радить абітурієнтам, які подають заяви на вступ до вишів на місця держзамовлення, перевірити, чи допущені їхні заяви до конкурсу.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"За даними ДП "Інфоресурс", в системі є абітурієнти, які не підвантажили скан-копію атестата - зараз вони недопущені до конкурсу на місця держзамовлення", - йдеться у повідомленні.

Абітурієнт може перевірити статус своєї заяви у кабінеті вступника. У правому верхньому куті - навпроти номера заяви - відображається статус заяви вступника. Якщо все нормально, плашка в цьому місці буде зеленою, а статус заяви відображатиметься як: "Допущено до конкурсу". Якщо проблема є, плашка буде червоною або жовтою, а статус відображатиметься як: "Відмовлено ВНЗ" або "Потребує уточнення".

У разі відмови вищий навчальний заклад зобов'язаний вказати причину недопущення заяви до конкурсу – вона зазначається у нижньому лівому куті ("Коментар ВНЗ:").

У відомстві зазначили, що у випадку, якщо університет, куди абітурієнт подавав заяву, відхилив її з причини відсутності скан-копії атестата - потрібно звернутися напряму до приймальної комісії одного з вишів.

Скан-копію атестату можна або надіслати до ВНЗ через електронну пошту, або особисто відвезти на флешці до приймальної комісії - там зможуть напряму підвантажити скан у кабінет вступника. Достатньо, щоб приймальна комісія одного з обраних вишів довантажила скан – він автоматично стане доступний усім іншим університетам, куди абітурієнт подав документи, через його особистий кабінет.

Як повідомляв Укрінформ, вступна кампанія до вищих навчальних закладів України триває з 11 липня по 27 липня.

Станом на 25 липня в Єдиній державній електронній базі з питань освіти зареєстровано майже 1,8 млн заяв від 544 тисяч абітурієнтів. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-