Розпочалася додаткова сесія ЗНО: сьогодні - мова та література

Розпочалася додаткова сесія ЗНО: сьогодні - мова та література

1029
Ukrinform
Сьогодні в Україні розпочинається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. Тестування стартує з української мови і літератури.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України. 

"14 червня тестуванням з української мови і літератури розпочинається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року", - йдеться у повідомленні.

16 червня відбудеться тестування з математики, 21 червня – з історії України.

За інформацією Міносвіти, для участі в додатковій сесії з української мови і літератури зареєстровано 1665 осіб, з історії України – 988, з математики – 755.

83 пункти тестування під час додаткової сесії з української мови і літератури також діятимуть в установах виконання покарань, виправних колоніях та центрах, слідчих ізоляторах. Тут ЗНО проходитимуть 385 зареєстрованих учасників. 

Для проведення ЗНО з історії України у відповідних установах створено 74 пункти тестування, де перевірятимуться знання 293 осіб. З математики ці показники становлять 45 та 180 відповідно.

Окрім території України, додаткова сесія ЗНО буде також проведена в містах Лісабон і Мадрид для випускників загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів "Міжнародна українська школа", які проживають за кордоном. Тут тестування з української мови і літератури проходитимуть 19 і 9 осіб відповідно, з історії України – 6 і 7, з математики – 10 і 3.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-