Справи Ставицького і Єфремова під час пожежі в суді не постраждали - ЗМІ

Справи Ставицького і Єфремова під час пожежі в суді не постраждали - ЗМІ

Укрінформ
Пожежа у приміщенні Солом’янського районного суду Києва, що сталася в ніч на 13 червня, не пошкодила матеріалів резонансних справ екс-міністра енергетики і вугільної промисловості України Едуарда Ставицького і колишнього голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.

Про це на місці пожежі заявив прес-секретар суду Микола Мар’єв, повідомляє "Радіо Свобода".

"Такі справи, які ще розглядаються, повинні зберігатися в сейфах у кабінетах суддів. Кабінети суддів не постраждали. Нами вже були проведені огляди всіх кабінетів. Постраждала тільки кримінальна канцелярія зі справами, розгляд яких уже був завершений", – сказав Мар'єв.

Водночас прес-секретар суду підтвердив інформацію про те, що горіли справи, передані до суду Національним антикорупційним бюро України.

"Розглянуті справи за останні 1–2 роки – такі, по яких уже були кінцеві рішення, які вже виконані або виконуються, в тому числі і передані з НАБУ, зберігалися в канцелярії, тому так, там були і ті справи. Наскільки вони знищені або пошкоджені – ми зараз встановлюємо", - зауважив Мар’єв.

Також у суді відзначили, що втрачені у пожежі справи, згідно з процесуальним кодексом, можна буде відновити, оскільки копії повинні зберігатися в органах слідства.

Близько 12:00 у приміщення суду почали пропускати працівників відділу кадрів і канцелярії, які змогли забрати вцілілі документи і займаються описом справ.

Справи, які розглядаються у будівлі суду по вулиці Кривоноса, станом на 13 червня зняті з розгляду. Для суддів будуть шукати інше приміщення.

Поліція розслідує пожежу в Солом’янському райсуді Києва як умисне знищення майна.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-