Українцям радять бути пильними на матчах Євро-2016

Українцям радять бути пильними на матчах Євро-2016

1241
Ukrinform
У зв’язку із наближенням початку Чемпіонату Європи з футболу Євро-2016 у Франції Посольство України рекомендує громадянам України, які планують здійснити поїздки до Франції в цей час, врахувати деякі поради, зокрема нагадує, що там досі діє режим надзвичайного стану.

Про це повідомляє Урядовий портал з посиланням на прес-службу МЗС.

"У зв’язку зі скоєнням у листопаді 2015 року терористичних актів у Парижі, на території Франції на час проведення Чемпіонату Європи з футболу Євро-2016 та велоперегонів Тур де Франс продовжено термін дії режиму надзвичайного стану до 26 липня 2016 року. Режим надзвичайного стану передбачає посилений прикордонний та митний контроль на всіх кордонах Франції, певні обмеження прав і свобод громадян у частині проведення масових зібрань та відвідання окремих місць, а також надання дозволу правоохоронним органам на здійснення адміністративних обшуків. Водночас Шенгенське законодавство продовжує діяти без обмежень на території Франції", - зазначається в повідомленні.

З огляду на вказане, МЗС рекомендує громадянам України, які планують здійснити поїздку до Франції, мати при собі разом з дійсним паспортом та документом, що дає право в’їзду до цієї країни (віза, посвідка на проживання тощо), підтвердження мети перебування у Франції.

Також звертається увага на те, що в країні дозволена до ввезення сума готівкою становить 10 тис. євро на родину, а не на одну особу.

У період проведення матчів Чемпіонату Європи з футболу Євро-2016 та велоперегонів Тур де Франс громадянам України рекомендується виявляти підвищену пильність та обачність під час відвідання місць масового скупчення людей (футбольних фан-зон тощо), відомих історичних пам’яток, чітко виконувати всі вказівки і рекомендації сил безпеки та місцевої влади, бути готовими до перевірки документів та особистого контролю представниками правоохоронних органів, завжди мати при собі документи, які посвідчують особу, відслідковувати інформацію щодо заходів безпеки у місцях перебування.

Враховуючи високий рівень імовірності страйків працівників транспортного сектору економіки, Посольство України рекомендує громадянам України заздалегідь опрацьовувати маршрути їх пересування країною.

У разі виникнення надзвичайної ситуації громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України у Франції за номером телефону: +33-143-06-07-37, e-mail: emb_fr@mfa.gov.ua, або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38-044-238-16-57.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>