Українські патрульні вирушили на навчання до Туреччини

Українські патрульні вирушили на навчання до Туреччини

Фото, відео
1339
Ukrinform
У неділю перша група патрульних поліцейських відбула на навчання до Туреччини.

Про це інформує прес-служба Нацполіці.

"22 працівника підрозділів патрульної поліції, серед яких – двоє дівчат, близько тижня стажуватимуться на базі правоохоронних органів Турецької Республіки. Поліцейські пройдуть тренінг із тактики дій під час масових заходів", - йдеться у повідомленні.

За словами головного інспектора відділу договірної роботи та міжнародного співробітництва Департаменту патрульної поліції Олесі Омелянович, дуже важливим є те, щоб поліцейські, особливо патрульні, володіли такими навичками.

На цей курс відбиралися саме інструктори з тактичної підготовки. Вони пройшли базовий курс з тактики і мають досвід викладання. Самі патрульні кажуть, що  перейняти для себе такий досвід для них вкрай важливо.

"Це новий досвід, розвиток, тому для нас це дуже важливо. Наша служба нова, і всі знання – лише на власному досвіді. Тому чим більше таких тренінгів, тим  більше досвіду, і це є добре", – зазначив інспектор патрульної поліції Києва Станіслав Полухін.

Патрульні виїхала на навчання до Туреччини

Його колега зі столичної патрульної поліції Віталій Жадан додав, що подібні тренінги для українських поліцейських просто необхідні, адже це – обмін досвідом.

"Тренінг, який нам проводитимуть, стосується охорони громадського порядку, тобто захисту громадян безпосередньо під час масових заходів. Я думаю, що нам буде чого повчитися", – зазначив він.

Нагадаємо, раніше глава Національної поліції Хатія Деканоідзе повідомила про те, що майже тисяча поліцейських пройдуть стажування в Туреччині. Ця домовленість була досягнута під час зустрічі з участю міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова і глави Нацполіції Хатії Деканоідзе з Послом Турецької Республіки в Україні Йонетом Джаном Тезелем.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-