У Києві створять Музей тоталітаризму

У Києві створять Музей тоталітаризму

Укрінформ
Концепція Музею тоталітаризму в Києві буде представлена широкому загалу через місяць.

Про це на прес-конференції в Укрінформі у середу заявив громадський діяч Володимир Кадигроб, повідомляє кореспондент агентства.

"Через місяць ми плануємо створити попередню концепцію, на осінь цього року вийти на публічне обговорення цього проекту, всіх його деталей", - сказав Кадигроб.

За словами секретаря Київської міської ради Володимира Прокопіва, у якості можливого місця розміщення майбутнього музею розглядається кілька локацій.

"Ми зараз ведемо переговори щодо місця розташування музею. В експертному середовищі вважають, що найкращою локацією могла би бути ВДНГ", - зазначив Прокопів.

Він також поінформував, що питання фінансування проекту музею ще не вирішене, і "вже буде зрозуміло, скільки буде потрібно коштів на нього, коли ми отримаємо проект".

Голова Українського інституту національної пам'яті  Володимир В'ятрович додав, що питання фінансування проекту не вирішено остаточно також через те, що не відома кількість експонатів, яка буде виставлена в цьому музеї.

"Створення такого музею - вихід на новий рівень декомунізації. Це спонукатиме до схожих кроків у інших регіонах", - переконаний В'ятрович.

"В будь - якому випадку даному музею бути", - резюмував Прокопів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-