Україна підписала Паризьку угоду по клімату

Україна підписала Паризьку угоду по клімату

1324
Ukrinform
Від імені України Паризьку угоду про боротьбу зі зміною клімату підписав постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

Про це в п'ятницю повідомили в Постійному представництві України при ООН.

«22 квітня 2016 р. у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку відбулося урочисте підписання Паризької угоди про боротьбу зі зміною клімату. Відповідно до розпорядження Президента України, від імені нашої держави угоду підписав постійний представник України при ООН Володимир Єльченко», - йдеться в повідомленні.

У церемонії підписання безпрецедентного за своїми масштабами документа, який замінить Кіотський протокол і діятиме з 2020 р., взяли участь представники 171 держави. Угода має за мету утримати підвищення середньої температури в світі в межах 2°С і спробувати скоротити його до 1,5°С.

Текст Паризької угоди був затверджений 12 грудня 2015 р. у Парижі під час роботи 21-ї Конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Механізми впровадження угоди будуть розроблені впродовж наступних чотирьох років та схвалені на першій сесії робочого органу Паризької угоди - Конференції сторін.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-