Держсанепідслужба України спростила санітарний контроль у портах

Держсанепідслужба України спростила санітарний контроль у портах

Укрінформ
Держсанепідемслужба видала наказ, яким встановлюється перелік підстав для здійснення медичного (санітарного) огляду суден в українських портах.

Про це заявив т.в.о. голови Держсанепідслужби України, головного державного санітарного лікаря України Святослав Протас, повідомляє прес-служба відомства.

«Ми видали цей наказ, щоб створити дієвий інструмент дерегуляції напряму діяльності нашої служби у портах, але й не допустити занесення через водні ворота небезпечних інфекцій. Документ надасть можливість спростити контрольні процедури на практиці», - сказав Протас.

Як зазначили у відомстві, документом визначено, що медичний (санітарний) огляд суден буде проводитися за попереднім погодженням Держсанепідслужби України та виключно у разі отримання:

- інформації від капітанів морських, річкових суден або адміністрації порту про наявність серед членів екіпажів, пасажирів, хворих осіб та/або осіб, стосовно яких є підозра на інфекційну хворобу, що має міжнародне значення, або про наявність переносників хвороб;

- подання від посадової особи митного органу, що визначає вид державного контролю та форму його проведення, щодо здійснення медичного (санітарного) огляду суден;

- звернення капітана судна про видачу свідоцтва про звільнення судна від санітарного контролю або свідоцтва про проходження судном санітарного контролю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-