Канада може зробити ремонт у кількох в'язницях в Україні

Канада може зробити ремонт у кількох в'язницях в Україні

1676
Укрінформ
Канада розглядає можливість участі у реформі пенітенціарної системи України шляхом реконструкції кількох в'язниць у країні.

Про це кореспондентові Укрінформу за результатами візиту до Канади розповів міністр юстиції України Павло Петренко.

За його словами, перемовини про участь у пілотному проекті із ремонту українських в'язниць ведуться також із Норвегією та Великобританією. «Я запропонував до співпраці проект реформи українських в'язниць і вони взяли його в роботу. Норвегія зараз відпрацьовує з нами обрання пілотної області, де за рахунок власних коштів реконструює усі колонії і побудує систему апробації. Такі само переговори ми ведемо з Великобританією, тож ми запропонували і канадцям долучитися за подібною схемою. Три країни – три області», - сказав Петренко.

Він зазначив, що звернувся до канадської влади також із запитом на отримання технічної документації сучасних закладів обмеження волі. «Ми розуміємо, що виділення технічної допомоги потребує кількох місяців планування та бюджетування, тому спершу попросили у них проекти і технічну документацію нових в'язниць», - повідомив міністр юстиції.

Він пояснив, що це дозволить значно пришвидшити виконання плану із перенесення СІЗО з центру українських міст. «Таким чином вже на етапі оголошення конкурсу ми надамо потенційним інвесторам усі технічні вимоги, що висуваємо до СІЗО. Наші іноземні партнери можуть надати документацію готового проекту СІЗО дуже швидко і без виділення фінансового ресурсу», - наголосив Петренко.

Він додав, що такі само перемовини щодо передачі проектної документації ведуться зараз із США.

Петренко також висловив сподівання на візит міністра юстиції Канади до України, під час якого вдасться обговорити деталі майбутньої співпраці. «Якщо міністр юстиції прийме запрошення, то ми в Україні більше детально обговоримо цей вірогідний новий проект співпраці», - підсумував він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-