SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Харків'яни звернулись до Кремля: "Звільніть Надю, потвори!" - 06.03.2016 14:26 — Новини Укрінформ
Харків'яни звернулись до Кремля: "Звільніть Надю, потвори!"

Харків'яни звернулись до Кремля: "Звільніть Надю, потвори!"

Фото
1853
Ukrinform
Близько півтисячі харків'ян зібрав біля пам'ятника Шевченку мітинг на підтримку української льотчиці Надії Савченко.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Учасники мітингу тримають в руках українські прапори та плакати: "Путін - здохни, Надія, живи!", "Звільніть Надю, потвори!", "Надіє, повертайся живою!".

На постаменті пам'ятника - велика фотографія Савченко, поруч - картина на мольберті, де Надія зображена в образі біблійної Юдіфі з відрубаною головою Путіна.

Один з організаторів мітингу Ігор Рассоха говорить у мікрофон: "Ми не будемо проклинати Путіна, він давно проклятий, і нам нема про що говорити з представниками ворожого консульства. Ми не будемо ображати Надію жалістю. Вона герой, вона вільна духом, і сьогодні як льотчиця вона пішла на таран, щоб перемогти!".

За словами координатора харківського євромайдана Володимира Чистиліна, Надія Савченко побачить по телевізору, що акції на її підтримку проходять по всій Україні, і "це додасть їй сил у боротьбі за життя і свободу".

Поблизу пам'ятника Шевченку стоять правоохоронці. Інцидентів немає.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-