SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Активісти рушили до Кабміну з вимогами «Антиокупаційного форуму» - 18.02.2016 16:21 — Новини Укрінформ
Активісти рушили до Кабміну з вимогами «Антиокупаційного форуму»

Активісти рушили до Кабміну з вимогами «Антиокупаційного форуму»

Фото
1041
Ukrinform
Близько 600 людей рушили від Будинку офіцерів до Кабміну з прапорами «Вільних людей».

Про це повідомляє з місця події кореспондент Укрінформу.

За планами акції активісти рухатимуться по вулиці Грушевського до стін Верховної Ради, потім до стін Кабінету міністрів України та під стіни Адміністрації Президента. Біля двох останніх державних установ учасники маршу озвучать свої вимоги  на основі вимог, що були складені раніше на «Антиокупаційному форумі».

Зокрема, в тексті вимог є 5 пунктів. Серед них - введення персональних санкцій проти всіх російських олігархів, які ведуть бізнес в Україні; покарання всіх винних в зволіканні розслідування злочинів проти Майдану; негайна конфіскація всіх активів Януковича та його оточення; проведення спеціального розслідування щодо чиновників вищих ешелонів влади, які унеможливлюють всі вищенаведені дії, а також їхнього арешту.

Серед учасників маршу колишні учасники 14-ї сотні Самооборони Майдану, а також бійці кількох батальйонів, що зараз воюють на Сході України.

Активісти рушили до Кабміну з вимогами «Антиокупаційного форуму»


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-