У школах організовуватимуть мовні табори

У школах організовуватимуть мовні табори

1057
Ukrinform
Громадська ініціатива GoGlobal планує організувати на базі шкіл мовні табори.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

«В рамках Року англійської мови в Україні Громадська організація GoGlobal долучається до ініціативи Міністерства освіти і науки України. GoGlobal разом з компанією Microsoft та партнерами працює над розробкою таборів з поглибленним вивченням англійської мови «GoGlobal camps», - йдеться у повідомленні.

Наразі понад 3 тисячі шкіл з усієї України попередньо зголосилися цього року організувати мовні табори на базі навчальних закладів. Близько 150 з них за результатами мотиваційного конкурсу отримають статус «GoGlobal camps».

Однією з особливостей «GoGlobal camps» стане те, що в якості волонтерів планується запросити носіїв мови.

Першим кроком до реалізації проекту буде створення у партнерстві з корпорацією Microsoft спеціалізованого веб-ресурсу – координаційного інформаційного центру. На сайті міститиметься уся необхідна методична інформація – для усіх бажаючих будуть доступні для завантаження навчальні програми, спеціалізовані роздаткові матеріали, сценарії, плани занять та медіатека з ліцензійними відео та мультиками.

До роботи у таборах «GoGlobal camps» також буде залучено іноземних волонтерів – носіїв мови. Їх основним завданням стане надання допомоги вчителям у проведенні  різноманітних навчальних та розважальних заходів для дітей.

Прийом заявок від шкіл на участь у програмі «GoGlobal camps» розпочнеться 17 лютого 2016 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>