Прокуратура готує арешти командування 53-ї бригади - Матіос

Прокуратура готує арешти командування 53-ї бригади - Матіос

Відео
Укрінформ
Військова прокуратура готує арешти керівництва 53-ї окремої механізованої бригади Збройних сил і оперативного командування "Схід" через скандал з неналежними умовами на полігоні "Широкий лан", де розміщувалася 53-я ОМБр.

Про це в ефірі програми "Шустер LIVE" повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"Ми схиляємося до того, що на понеділок військова прокуратура південного регіону звернеться до суду з клопотанням про арешти винних осіб: командира роти, заступника командира батальйону, відповідальних за тил, у тому числі заступника керівника оперативного командування "Схід", яке відповідає за тил", – зазначив він.

Матіос підкреслив, що військовослужбовцям забезпечили мінімальні умови тільки після втручання військової прокуратури.

"Привезли гаряче харчування, але забули привезти навіть дошки. Ходити по коліно в багнюці – це приниження людської гідності", – заявив військовий прокурор.

Також він повідомив, що бійців, які вирушили пішки до Миколаєва зі скаргами на керівництво бригади, не притягатимуть до відповідальності.

"Немає жодних причин для порушення або реєстрації будь-яких виробництв щодо військовослужбовців. Хочу сказати, що в ті умови, в які вони були привезені – це наслідок невиконання статутних і нормативних документів, а також усіх передбачених інструкцій з боку командування", – сказав Матіос.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-