Охматдит: екс-директор добудовника хоче поновитися через суд

Охматдит: екс-директор добудовника хоче поновитися через суд

806
Укрінформ
Екс-директор ДП "Укрмедпроектбуд", яке є замовником будівництва нового корпусу клініки "Охматдит", Ірина Коваль оскаржуватиме своє звільнення з посади в суді після уточнення у Міністерстві охорони здоров'я формулювань відповідного наказу.

Про це на прес-конференції в Укрінформі у середу заявив її адвокат Олександр Горовий. 

"Ми підготували позов до адміністративного суду про поновлення її (І.Коваль. - Ред.) на роботі, але не можемо його подати через те, що в наказі про звільнення, який так швидко готували на підпис міністру, навіть забули вказати, з якого числа вона звільнена, а по-друге, зробили посилання на пункт 34 контракту, який має 12 підпунктів, і таке враження, що вона порушила всі 12 підпунктів, що фізично неможливо", - сказав Горовий.

Він додав, що звернувся до МОЗ із проханням уточнити дату звільнення і зробити посилання на конкретний підпункт контракту. 

Горовий також зазначив, що наразі у Голосіївському і Печерському суді слухаються дві справи, предметом розгляду яких є "вся попередня кампанія, яка проводилася народними депутатами Корчинською, Мусієм, і спростування недостовірної інформації стосовно Ірини Коваль і підприємства, яке вона раніше очолювала".

Коваль у свою чергу нагадала, що торік ДП "Укрмедпроектбуд" як замовник будівництва проводив відкритий тендер з вибору генпідрядника добудови Охматдиту на суму 500 млн грн. У ньому перемогла компанія "Альтіс-Констракшн", яка взялася виконати необхідні роботи за 390 млн грн. 

"На сьогодні очевидно, що компанія демпінгувала, щоб за будь-яку ціну потрапити в проект. Коли ми підійшли до завершення року, компанія подала актів виконаних робіт на суму близько 22 млн грн, але коли ми почали їх відпрацьовувати, то пропустили і підписали як служба замовника актів на 6 млн грн. Я вважаю, що тільки через мою принципову позицію почалися всі ці, так би мовити, негаразди", - сказала Коваль.

Вона зазначила, що на сьогодні рахунки підприємства заблоковані, робота паралізована, майданчик стоїть, усе законсервоване, і доля проекту під великим питанням. 

За словами Коваль, у пресі обличчям цієї ситуації є нардеп Оксана Корчинська. "Свідомо чи несвідомо, але вона паралізувала проект, тобто на ній "заїхали" чергові бізнес-інтереси, чергові групи, які просто хотіли мене підставити", - вважає екс-директор. 

Коваль розповіла, що за депутатськими запитами народних депутатів Корчинської та Тетяни Донець вона та її співробітники з 4 січня ходили до СБУ давати пояснення і надали всі необхідні документи. 

"Я виграла тендер на будівництво Охматдиту в 2011 році і я роблю це з 2011 року професійно, якісно і за свої слова відповідаю від першої копійки 2011 року до копійки 2015 року, і дам відповідь і вам, і СБУ, і МВС, і прокуратурі, і НАБУ. Я готова сприяти будь-яким розслідуванням. Я нікуди не виїжджаю з країни, буду тут жити і буду боротися, щоб цей корпус був добудований", - заявила Коваль.

Нагадаємо, голова волонтерської Опікунської ради Охматдиту народний депутат Оксана Корчинська 14 січня заявила, що в останні дні 2015 року з дозволу МОЗ держпідприємство "Укрмедпроектбуд" повернуло майже 79 млн грн боргів колишньому генпідряднику будівництва нового корпусу Охматдиту ТОВ "Укрпрофмед", яке пов'язують із Віктором Януковичем-молодшим.

29 січня міністр охорони здоров`я Олександр Квіташвілі звільнив Ірину Коваль з посади директора ДП "Укрмедпроектбуд" у зв`язку з порушенням умов контракту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-