SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Іловайський котел: на Майдані вимагали справедливого слідства - 01.02.2016 13:54 — Новини Укрінформ
Іловайський котел: на Майдані вимагали справедливого слідства

Іловайський котел: на Майдані вимагали справедливого слідства

Фото
1937
Ukrinform
У Києві на Майдані пройшла акція з вимогою прискорення розслідування причин Іловайської трагедії, під час якої загинули сотні українських воїнів.

В акції 1 лютого взяли участь декілька десятків людей, включаючи бійців АТО, а також члени родин воїнів, які загинули в Іловайському котлі.

Керівник організації учасників АТО "Справедливість" Тарас Костанчук зауважив, що повторення мирної акції за участю Іловайського братерства викликане тим, шо реакція влади на попередню ходу учасників АТО від 18 січня була досить формальною: їм повідомили лише, що справу "іловайської трагедії" було передано в Генеральну прокуратуру України.

"Нам прийшла відповідь з Адміністрації Президента про те, що наша скарга і бажання розібратися направлені в Генеральну прокуратуру. На цьому реакція влади закінчилася. Фактично це була відписка, і влада не реагує на наші звернення", - заявив Костанчук.

Іловайський котел: на Майдані вимагали справедливого слідства

Фото: Олег Петрасюк/Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-