У Харкові фестиваль

У Харкові фестиваль "Гоголь стріт" зібрав земляків

Укрінформ
Пішохідною стала на один день вулиця Гоголя, що в центрі Харкова: тут у рамках проекту "День однієї вулиці" відбувся фестиваль "Гоголь стріт".

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Гірлянди вогнів, звуки музики і апетитні запахи від жаровень фуд-корта з шашликами та пирогами зібрали на цій вулиці, де всього лише три десятки будинків, зате незвичайних, старовинної будови, кілька сотень людей.

Організатори - активісти ініціативної групи "День музики" - заманюють народ програмою "Гоголь-моголь квест", майстер-класами "В гостях у Солохи", театралізованим шоу за мотивами творів Гоголя, виставками на снігу, благодійними акціями для дітей і дорослих, концертом духовної музики. Родзинка фестивалю - екскурсії "Пара століть за пару кроків" уздовж вулиці, де колись жили німці, запрошені для роботи у щойно створеному Імператорському університеті (нині - університет імені Каразіна) і поляки, які побудували діючий і сьогодні костьол...

"Вулиця Гоголя віддавна була однією з найбільш космополітичних, а краще сказати, толерантних вулиць у нашому толерантному місті, де в мирі жили представники різних національностей і віросповідань. Цим фестивалем ми хочемо нагадати землякам про історію Харкова і його культурні традиції, встановити зв'язок часів", - пояснює один з організаторів Олександр Стадник.

За його словами, проект "День однієї вулиці" обіцяє стати традиційним: минулого вересня він успішно заявив про себе святом біля старого цирку, що на вулиці Міліціонера, колишній Жандармській.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-