SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Драгобратська справа: у суді скандал, слухання перенесли - 18.01.2016 17:04 — Новини Укрінформ
Драгобратська справа: у суді скандал, слухання перенесли

Драгобратська справа: у суді скандал, слухання перенесли

Фото
1678
Ukrinform
Апеляційний суд в Закарпатській області переніс розгляд апеляцій щодо запобіжного заходу бійцям "Правого сектора", затриманим за різанину на курорті Драгобрат.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Перенесення розгляду мотивують тим, що підозрювані не були доставлені до зали суду. Присутні в судовій залі обурені. Народні депутати хочуть відвідати арештованих бійців  у СІЗО.

Наразі ця ухвала стосується 4 із 5 підозрюваних: Василя Василинюка на псевдо "Цвик", Сергія Тищенка ("Нацик"), Антона Окоркова ("Бєс") та Петра Угрина ("Педро"). Апеляцію у справі "Цвика" перенесли на 21 січня, інших - на 22 січня. Апеляцію у справі ще одного бійця на псевдо "Хорват" хочуть перенести на 30 січня.

Про це повідомили у Фейсбуці активісти Тарас Деяк і Галина Кундік.

"Справи переносять на різні дні, аби менше людей прийшли підтримати бійців ПС", - вважає Кундік. І додає, що наразі невдоволені суддівським рішенням люди переміщуються до СІЗО.

Присутні у залі суду депутати звернулися до суддів із пропозицями взяти затриманих на поруки.

Розгляд апеляції у справі п'ятьох членів "Правого сектору", підозрюваних у конфлікті в Драгобраті, перенесено

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-