Під Варшавою запрацював український медіацентр

Під Варшавою запрацював український медіацентр

1535
Ukrinform
Медіацентр, де зможуть тимчасово проживати і працювати одночасно декілька журналістів з України, почав діяти у містечку Легіоново поблизу Варшави.

Про це власному кореспондентові Укрінформу у Варшаві повідомив ініціатор створення центру, голова польської фундації "Крим" Різа Асанов.

"Український медіацентр у Варшаві вже розпочав роботу. Він призначається для українських ЗМІ, які мають невеликі бюджети", - заявив Асанов.

За його словами, журналісти, які приїжджатимуть у короткострокові відрядження до Варшави, зможуть переночувати у центрі і матимуть там робоче місце з швидкісним інтернетом. Крім того, створюється радіостудія і планується закупівля професійної відеокамери, яку можна буде брати в оренду, і монтувати в центрі сюжети.

Асанов зазначив, що поки в центрі одночасно можуть працювати шестеро журналістів, однак у перспективі після ремонту приміщень їх кількість може збільшитися до 12.

Він зауважив, що вже в січні до центру приїдуть дві групи журналістів, які працюватимуть у Варшаві.

Для проживання і роботи в центрі необхідно лише попередньо надісланий лист з редакції того чи іншого ЗМІ з інформацією про відрядження, аби уникнути ситуації, коли всі місця будуть зайняті.

Фундація "Крим" займається гуманітарними та освітніми проектами, а також допомогою кримським татарам, які тимчасово залишили територію окупованого Росією півострова.

Fotolia/ wellphoto

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>