Квіташвілі не забере заяви про відставку:

Квіташвілі не забере заяви про відставку: "Це несерйозно"

Укрінформ
Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі не відкликатиме своєї заяви про відставки, хоча й бачить нині більшу підтримку, ніж улітку.

Про це керівник МОЗ заявив у понеділок на прес-конференції за підсумками роботи міністерства у 2015 році, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Верховна Рада не змогла проголосувати за мою відставку чотири рази, тож я, відверто кажучи, не знаю, можливо, я отримав індульгенцію. Але заяву я забирати не буду, бо це несерйозно», - сказав Квіташвілі, відповідаючи на запитання журналістів.

Він зазначив, що й після написання заяви про відставку працює в тому самому режимі, адже не має політичних амбіцій і приїхав працювати в Україну як технократ - із практичним досвідом роботи не лише у Грузії, а й в інших країнах.

Однак, якщо він когось не влаштовував і не мав у парламенті необхідної підтримки, то, за словами Квіташвілі, «абсолютно логічно було б піти».

«На щастя, ситуація трошки змінилася, я бачу, що більш-менш підтримка з'явилася», - вважає урядовець.

Відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу про те, наскільки незворотними є започатковані міністерством зміни, зокрема у тендерних закупівлях, Квіташвілі зазначив, що якщо хтось схоче повернути закупівлі під МОЗ, то це буде показником, що «товариші хочуть на цьому нелегально заробити гроші».

Міністр зазначив, що, аби зробити зміни незворотними, у міністерстві намагалися втілити їх максимально швидко.

«Повірте, якщо в нас будуть прийняті закони, які нині лежать у парламенті, то цей процес теж буде незворотним, тому що після цього дуже швидко зміниться ситуація в системі охорони здоров'я. Як ніхто не схоче повернути назад ДАІ, так само ніхто не схоче повернути радянську медицину», - переконаний Квіташвілі.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі написав заяву на звільнення ще на початку липня 2015 р. Проте Верховна Рада так і не прийняла його відставку. Зокрема, на засіданні 17 вересня нардепи тричі голосували з цього питання, але рішення так і не було прийняте.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-