Сухопутні війська мають велику вогневу потужність та ударну силу - Порошенко

Сухопутні війська мають велику вогневу потужність та ударну силу - Порошенко

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко привітав військовослужбовців, працівників та ветеранів Сухопутних військ Збройних Сил України.

Про це повідомляється на сайті Глави держави.

"Ви залишаєтеся найчисельнішим видом Збройних Сил України, що володіє великою вогневою потужністю та ударною силою, високою маневреністю і надійним броньовим захистом, відіграючи важливу роль у забезпеченні обороноздатності нашої держави", - йдеться у привітанні Президента.

За його словами, сьогодні швидкими темпами відновлюється та модернізується військова техніка, формуються нові бойові частини і підрозділи, підвищується рівень професійної і морально-психологічної підготовленості особового складу.

Порошенко наголосив: "Стійкість піхотинців, танкістів, артилеристів, зенітників, вертолітників та представників інших військових спеціальностей Сухопутних військ продемонстровані в ході антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, їх вірність обов'язку та військовій Присязі вже стали легендами. У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю воїнів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вічна їм слава!".

Також Президент подякував всім військовослужбовцям, працівникам та ветеранам Сухопутних військ Збройних Сил України за високий професіоналізм, відданість обов'язку і Вітчизні. "Переконаний, що ви й надалі надійно стоятимете на варті незалежності та територіальної цілісності України", - підкреслив Порошенко.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-