Пам'ятник Володимиру Висоцькому відкрито в Одесі

Пам'ятник Володимиру Висоцькому відкрито в Одесі

544
Ukrinform
Глибоку повагу до Володимира Висоцького продемонстрували одесити

Глибоку повагу до Володимира Висоцького продемонстрували одесити. Пам'ятник знаменитому акторові театру і кіно, поету, автору-виконавцю пісень відкритий в суботу поряд з будівлею кіностудії в Одесі за участю перших осіб обласного центру та регіону Олексія Костусєва і Едуарда Матвійчука.

Про це повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

Майже рік тому виконавчий комітет Одеської міської ради ухвалив рішення про проведення конкурсу на кращий проект пам'ятника. Журі особисто очолив Одеський міський голова Олексій Костусєв. Переможцем було названо роботу скульптора Олександра Князика, архітекторів Володимира Глазиріна і Олександра Чернова.

Як відомо, актор Володимир Висоцький багато знімався на Одеській кіностудії. Глядачам давно полюбилися фільми за його участю - "Вертикаль", "Інтервенція", "Служили два товариші", "Короткі зустрічі", "Небезпечні гастролі" та "Місце зустрічі змінити не можна".

За розповідями друзів Володимира Висоцького, він дуже любив Одесу, вважав місто унікальним і повним талановитих людей. Артист часто розповідав веселі історії, які з ним відбувалися у місті.

В Одесі, крім пам'ятника В. Висоцькому, на його честь встановлено також пам'ятну дошку на будівлі кіностудії, названо одну з вулиць міста, а у майбутньому планується створення музею.

Володимир Новак, ОДЕСА. 29 вересня 2012 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-