Загарбники вдарили дронами по Сумах - двоє поранених, пошкоджені будинки

Загарбники вдарили дронами по Сумах - двоє поранених, пошкоджені будинки

Фото, відео
Укрінформ
З ночі й до ранку російські безпілотники обстрілюють Ковпаківський і Зарічний райони Сум, унаслідок чого двоє людей травмовані, виникла пожежа, пошкоджені будинки.

Про це повідомив у Телеграмі начальник Сумської МВА Сергій Кривошеєнко, передає Укрінформ.

“З ночі й до ранку ворог цілить по Ковпаківському та Зарічному районах Сум. Внаслідок удару БпЛА невстановленого типу сталося загоряння приватного житлового будинку у Ковпаківському районі. Пожежа ліквідована”, - поінформував Кривошеєнко.

За його словами, травмовані 2 людей: 36-річний чоловік та 35 річна жінка. Їхній стан задовільний. Чоловікові надали меддопомогу в стаціонарі, жінці - на місці. Обоє продовжують лікування амбулаторно.

Крім цього, пошкоджень зазнали ще 2 приватні садиби, в яких вибиті вікна, пошкоджені господарчі споруди, паркани.

Читайте також: Військові РФ за добу атакували дронами прикордоння Чернігівщини, є пошкодження

Також зафіксоване влучання й на території парковки торговельного центру та поблизу автомийки.

Наслідки ворожих ударів ліквідовуються.

Як повідомляв Укрінформ, російські війська з ранку 9 червня до ранку 10 червня завдали 70 ударів по 37 населених пунктах у 18 територіальних громадах Сумської області, загинули двоє людей.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-