Росіяни за добу вбили чотирьох жителів Донеччини, ще 11 поранили

Росіяни за добу вбили чотирьох жителів Донеччини, ще 11 поранили

Фото
Укрінформ
У Донецькій області російські війська минулої доби вбили чотирьох цивільних, ще 11 поранили.

Про це голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Усі четверо загиблих були вбиті у Дружківці.

Загалом від початку вторгнення, згідно з даними очільника ОВА, російські загарбники вбили в регіоні щонайменше 4075 людей, ще не менш ніж 9468 поранили. Ці цифри вказані без урахування жертв у Маріуполі і Волновасі.

За минулу добу російські війська завдали 1421 удари по Донецькій області, пошкоджений 88 цивільних об’єктів.

Читайте також: У зоні примусової евакуації на Донеччині залишаються 22 дитини

Як повідомляв Укрінформ, 21 травня російська армія скинула три фугасні авіаційні бомби на Дружківку Донецької області. Через деякий час загарбники вдарили FPV-дроном по автомобілю, що рухався однією з вулиць міста. Унаслідок цих атак загинули четверо цивільних, ще п’ятеро дістали поранення.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-