На Донеччині минулої доби через ворожі обстріли загинули двоє людей, ще п’ятеро поранені
Укрінформ
На Донеччині за минулу добу через ворожі обстріли у Дружківці та Олексієво-Дружківці загинули двоє людей.
Про це у Телеграмі повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін, передає Укрінформ.

«За 25 квітня росіяни вбили 2 жителів Донеччини: у Дружківці та Олексієво-Дружківці», - повідомив Філашкін.
За його інформацією, ще п’ятеро людей отримали поранення.
Зазначається, що загальна кількість жертв росіян на Донеччині подана без урахування Маріуполя та Волновахи.
Як повідомляв Укрінформ, у Краматорську двоє поліцейських постраждали через удар росіян по службовому автомобілю.