У Луцьку дрони РФ знищили термінал Нової пошти, пошкоджені продуктовий склад і багатоквартирний будинок

У Луцьку дрони РФ знищили термінал Нової пошти, пошкоджені продуктовий склад і багатоквартирний будинок

Фото
Укрінформ
Російські дрони знищили термінал Нової пошти у Луцьку. Також уламком безпілотника пошкоджений багатоквартирний будинок.

Як передає Укрінформ, про це Луцька міська рада повідомила у Телеграмі.

"Відбулось влучання по одному з промислових підприємств в Луцьку. Також уламком "Шахеда" пошкоджено багатоквартирний будинок. Інформація про постраждалих уточнюється", - йдеться в повідомленні.

Як додав Луцький міський голова Ігор Поліщук, "стратегічними обʼєктами для атаки було визначено склад Нової пошти та продуктовий склад однієї з торгових мереж. Також постраждав балкон однієі з багатоповерхівок, де виникла пожежа". 

Нова пошта повідомила у Фейсбуці, що вранці 1 квітня ворожі дрони атакували місто, зруйнований термінал Нової пошти. Всі співробітники перебували в укриттях в момент влучання і не постраждали.

Оцінка наслідків руйнувань наразі триває. Детальна інформація щодо пошкодженого вантажу буде встановлена після ліквідації наслідків удару. На місці працюють поліція і Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"Компанія компенсує втрату відправлень клієнтам. Найближчим часом ми зв’яжемося з вами та повідомимо деталі відшкодування. Додаткову інформацію про відправлення можна знайти у трекінгу в застосунку", - зазначили у Новій пошті.

Читайте також: У Хмельницькому внаслідок ворожої атаки виникла пожежа на підприємстві

Як повідомляв Укрінформ, ввечері 31 березня росіяни атакували Кривий Ріг реактивними БПЛАтипу Shahed, є поранений.

Фото: Нова пошта, Луцька міськрада

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-