Росіяни атакували пересувне відділення Укрпошти на Сумщині - загинув водій
Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

«Найстрашніші повідомлення в моєму телефоні починаються зі слів: "На жаль, не змогли врятувати". І сьогодні я отримав саме таке», - написав він.
За словами Смілянського, внаслідок атаки на пересувне відділення на Сумщині поштова родина втратила героя - водія Вʼячеслава Урчика, а його дружина та 3-річна донька - чоловіка й тата.
Він уточнив, що всю ніч лікарі боролися за його життя, однак поранення виявилися смертельними.
«Попри те, що атаки стали частішими, наші героїчні працівники не залишають своїх клієнтів без допомоги, ліків, продуктів, а тепер — і зарядних станцій. І ця робота іноді має свою високу ціну», - підкреслив Смілянський.
Як повідомляв Укрінформ, від початку повномасштабного вторгнення, станом на 13 лютого, загинули 45 працівників АТ «Укрпошта» та знищені 47 відділень оператора.