Ворог з вечора майже 20 разів бив по двох районах Дніпропетровщини, є поранені

Ворог з вечора майже 20 разів бив по двох районах Дніпропетровщини, є поранені

Укрінформ
Ворог майже 20 разів атакував два райони Дніпропетровської області артилерією і безпілотниками, є постраждалі.

Про це у Телеграмі повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, передає Укрінформ.

"Двоє людей дістали поранень. Ворог майже 20 разів атакував два райони області артилерією і безпілотниками", - зазначив він.

Ганжа уточнив, що на Нікопольщині росіяни били по самому Нікополю, Червоногригорівській, Покровській та Мирівській громадах. Понівечені автівки. Поранений 42-річний чоловік. Він на амбулаторному лікуванні.

"У Синельниківському районі під ударом були Васильківська і Межівська громади. Горів  приватний будинок. Ще одна оселя і гаражі пошкоджені. Постраждала 84-річна жінка, її госпіталізували", - додав він.

Читайте також: Комбінований удар: Росія атакувала Україну ракетами та безпілотниками

Нагадаємо, напередодні на Дніпропетровщині через російські обстріли постраждав 77-річний чоловік, було пошкоджено сім будинків.

Фото: Дніпропетровська ОВА

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-