У Покровській громаді залишаються 1859 цивільних

У Покровській громаді залишаються 1859 цивільних

Укрінформ
У Покровській громаді на Донеччині наразі залишаються 1859 цивільних людей, поодинока евакуація можлива тільки за допомогою українських військових.

Про це на онлайн-брифінгу повідомив начальник відділу оперативно-чергової служби, зв'язку, оповіщення та інформування населення Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОВА Дмитро Петлін, передає кореспондент Укрінформу.

«Залишається у Покровській громаді 1 859 осіб, але ця інформація, думаю, не на 100% достовірна, тому що зараз там нікому обліковувати. І 1250 людей – це в самому Покровську. Це така остання інформація, від якої відштовхуємося», - сказав Петлін.

Він зазначив, що евакуація людей з громади через безпекову ситуацію практично неможлива, тільки поодинока за допомогою українських військових.

«У Покровську покращення ситуації немає, там якщо десь якось військові вивозять цивільних, це дуже поодинокі випадки», - додав співробітник ОВА.

Читайте також: На Донеччині у зоні активних бойових дій залишаються 14,7 тисячі цивільних

Як повідомлялося, за даними Генерального штабу ЗСУ, станом на 8:00 середи, 19 листопада, на Покровському напрямку захисники України зупинили 50 штурмових і наступальних дій російської армії у районах Шахового, Нового Шахового, Червоного Лимана, Мирнограда, Покровська, Звірового, Новоекономічного, Новопавлівки, Рівного, Котлиного, Удачного, Молодецького, Філії і Дачного.

Фото Укрінформу можна купити тут

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-