На Харківщині через ворожі обстріли загинула людина, ще десятеро поранені
Про це у Телеграмі повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, передає Укрінформ.
«Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 16 населених пунктів Харківської області. Внаслідок обстрілів одна людина загинула, 10 – постраждали», - написав Синєгубов,
За його словами, у селищі Коротич Пісочинської громади постраждали жінки віком 39 і 56 років та чоловіки віком 31, 35, 28, 38, 26, 36 років.
Окрім того, у Чугуєві постраждала 58-річна жінка, у с. Грушівка Кіндрашівської громади постраждав 43-річний чоловіка в с. Рокитне Нововодолазької громади загинув 48-річний чоловік.
Посадовець зазначив, що ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння, запустив 13 ракет «Іскандер-М», 8 КАБ, а також 41 БпЛА типу «Герань-2», два БпЛА типу «Молнія» і один FPV-дрон. Тип іще 28 БпЛА, які атакували Харківщину, встановлюється.
Ворог атакував критичну інфраструктуру регіону. Внаслідок обстрілу тимчасово відсутнє електропостачання для жителів області. У м. Барвінкове відновили подачу світла для всіх абонентів, які були знеструмлені після атаки окупантів 6 листопада.
Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури. Так, у Куп’янському районі пошкоджено автомобіль (с. Борівське), два приватні будинки, багатоквартирний будинок, автомобіль (с. Приколотне), приватний будинок (с. Грушівка).
У Харківському районі пошкоджено АЗС, три автомобілі (сел. Коротич), два приватні будинки, два автомобілі (сел. Мала Данилівка).
У Лозовій пошкоджено цивільне підприємство, у Чугуївському районі - приватний будинок (с. Шевченкове Перше).
Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 143 людини, залишилися 37 людей. Всього від початку роботи в Пункті зареєстровано 11204 людини.
Упродовж минулої доби зафіксовано 181 бойове зіткнення. На Південно-Слобожанському напрямку відбулося 11 бойових зіткнень у районах Вовчанська, Кам’янки та в напрямку Дворічанського.
На Куп’янському напрямку зафіксовано дев’ять атак окупантів. Сили оборони відбили штурмові дії противника поблизу Куп’янська, Піщаного, Борівської Андріївки та в напрямку Петропавлівки.
Як повідомлялось, у Харківській області за добу 6 листопада внаслідок російських обстрілів постраждали четверо людей.
Фото Укрінформу можна купити тут