Наслідки атаки дронів по Одесі: пошкоджені 25 будинків, дві школи та палац дитячої творчості
Про це в Телеграмі повідомила Одеська міськрада, передає Укрінформ.
«У ніч на 24 липня 2025 року внаслідок ворожого удару в Одесі пошкоджено житлові будинки та готель. Наразі відомо про понад 300 вибитих вікон у 25 будинках», - йдеться в повідомленні.
У мерії додали, що внаслідок нічної атаки у двох навчальних закладах міста пошкоджено стелі, коридори, актові зали й навчальні кабінети. Загальна площа руйнувань — понад 280 кв. м. На стінах з’явилися тріщини.
Також постраждав палац дитячої творчості - пам’ятка архітектури на Приморському бульварі. Там вибито 19 вікон, зруйновано троє зовнішніх дверей, впала штукатурка у восьми приміщеннях. Також пошкоджено два старовинні ліхтарі та відлетіла частина фасадного карнизу.
Наслідки нічного обстрілу Одеси / Фото: Ніна Ляшонок. Укрінформ
В Одесі триває ліквідація наслідків російської дронової атаки / Фото: Ніна Ляшонок. Укрінформ
Як повідомляв Укрінформ, в Одесі під завалами дев'ятиповерхівки, в яку в ніч на 24 липня влучив російський дрон, розпочинаються пошукові роботи. Є інформація, що на 5 поверсі під уламками перебуває людина.