Російські військові минулої доби вбили трьох жителів Донеччини, ще десятьох - поранили
Про це повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін у Телеграмі, передає Укрінформ.
"За 7 липня росіяни вбили 3 жителів Донеччини: 2 в Олексієво-Дружківці і 1 у Новотроїцькому. Ще 10 людей в області за добу дістали поранення", - поінформував Філашкін.

Згідно з оприлюдненою інфографікою, загалом від початку повномасштабної війни на Донеччині загинули 3324 людини та 7480 осіб дістали поранення. Дані наведені без урахування жертв у Маріуполі та Волновасі.
Як повідомила обласна поліція, війська РФ минулої доби, 7 липня, завдали 3 316 ударів і зруйнували 56 цивільних об’єктів.
«За 7 липня поліція зафіксувала 3 316 ворожих обстрілів по лінії фронту та житловому сектору. Руйнувань зазнали 56 цивільних об’єктів, з них 21 житловий будинок», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що від атак постраждали 13 населених пунктів: міста Костянтинівка, Краматорськ, Мирноград, Святогірськ, селище Олексієво-Дружківка, села Андріївка, Гришине, Діброва, Золотий Колодязь, Маяк, Нове Шахове, Новотроїцьке, Шахове.
Зокрема, в Олексієво-Дружківці росіяни прицільним ударом зруйнували приватний будинок, де вбили двох мирних мешканців.
Новотроїцьке Шахівської ТГ ворог атакував FPV-дронами, там загинула цивільна особа, пошкоджено автомобіль і трактор.
По Краматорську окупанти вдарили з РСЗВ «Торнадо-С» і поранили цивільну особу, пошкодили п’ять адмінбудівель, СТО, 20 цивільних автомобілів.
В Андріївці Краматорського району ворожий FPV-дрон влучив у цивільний мікроавтобус – травмовано трьох людей.
На Костянтинівку росіяни спрямували три бомби «ФАБ-250» і БПЛА «Молнія-2», там двоє жителів зазнали поранень, пошкоджено один багатоквартирний і 17 приватних будинків.
Покровський район перебував під ударами FPV-дронів. Учора в Гришиному поранено людину, яка їхала на мопеді. Сьогодні вночі у Новому Донбасі – двоє поранених, пошкоджено автомобіль; у Шилівці – один поранений, пошкоджено приватну оселю.
У Мирнограді внаслідок артобстрілу пошкоджено багатоквартирний будинок. У Новому Шаховому ударний дрон пошкодив приватну оселю, у Золотому Колодязі – релігійний об’єкт.
У Святогірську два БПЛА «Герань-2» пошкодили базу відпочинку, констатували в поліції.
Як повідомлялося, 6 липня на Донеччині загинули семеро мирних жителів, ще 15 людей зазнали поранень.
Фото: Нацполіція