У Харкові чоловік під завалами зруйнованого росіянами будинку співав Гімн України

У Харкові чоловік під завалами зруйнованого росіянами будинку співав Гімн України

Відео
Укрінформ
У Харкові після масованої атаки російських безпілотників під завалами зруйнованого будинку чоловік співав Гімн України.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуціповідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький та оприлюднив відповідне відео.

За його словами, вночі 11 червня росіяни атакуваи житлові квартали Харкова ударними дронами.

Загинули троє людей. Поранених понад 60. Дев’ятеро із постраждалих - діти.

“Ми були на місці одними з перших. Витягували людей з-під завалів, гасили полум’я, що палало просто на людях. І рятували. І в цій темряві, серед пилу, диму й болю чоловік під уламками співав Гімн України. Це важко забути. Це неможливо пробачити”, - написав Білошицький і наголосив: “Харків стоїть. Стоїмо й ми”.

Читайте також: У лікарнях після атаки на Харків залишаються 11 людей, одна з поранених - у критичному стані

Як повідомляв Укрінформ, вночі 11 червня Росія завдала масованого удару по Харкову. Зафіксовані влучання у житлові будинки та підприємство, виникли пожежі. На місці загинули 65-річний чоловік та 47-річна жінка. Вранці у лікарні помер 65-річний чоловік.

Замовити пресконференцію в Пресцентрі Укрінформу

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-