Ворог за добу завдав понад 160 ударів по Сумщині, є загиблі та поранені
Про це повідомляє Сумська ОВА у Телеграмі, передає Укрінформ.
У Хотінській громаді поранений цивільний чоловік (1966 р.н.) та жінка (1964 р.н.). У Недригайлівській громаді поранено одну людину (дані уточнюються) та чоловіка (1980 р.н.).
У Білопільській громаді внаслідок удару БпЛА 29 травня загинув цивільний чоловік (1957 р.н.) та отримала поранення цивільна жінка (1941 р.н.). Вчора, 30 травня, у лікарні жінка померла.
Протягом доби, з ранку 30 травня до ранку 31 травня 2025 року, російські війська здійснили понад 160 обстрілів по 39 населених пунктах у 16 територіальних громадах області.
Найбільше обстрілів зафіксували у Сумському та Шосткинському районах.
Ворог активно застосовував керовані авіаційні бомби, РСЗВ та скидання ВОГ з БпЛА: майже 30 ударів РСЗВ; майже 40 скидань ВОГ з БпЛА; 10 ударів КАБів. Також ворог здійснив удари БпЛА, FPV-дронами та ракетні удари по території Сумщини.
Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури: у Сумській громаді пошкоджені нежитлові приміщення; у Хотінській громаді - об’єкт цивільної інфраструктури, господарське приміщення; у Середино-Будській громаді пошкоджений приватний житловий будинок, літня кухня, господарське приміщення; у Великописарівській громаді - приватний житловий будинок.
У Недригайлівській громаді пошкоджені нежитлові приміщення, 10 приватних домоволодінь, автомобіль; у Дружбівській громаді - будинок культури; у Роменській громаді пошкоджена нежитлова будівля; у Дубов’язівській громаді - нежитлові та офісне приміщення; у Тростянецькій громаді пошкоджені нежитлові приміщення.
За добу місцеві органами влади спільно з підрозділами ДСНС, Національної поліції, громадськими організаціями з прикордонних громад евакуювали 59 людей. За добу повітряна тривога в області тривала 11 годин 47 хвилин.
Як повідомляв Укрінформ, ворог атакував Сумщину ракетами, пошкоджені житлові та складські приміщення, є постраждалі.