На Сумщині евакуювали жінку з трьома дітьми, найменшому - лише шість днів

На Сумщині евакуювали жінку з трьома дітьми, найменшому - лише шість днів

Фото, відео
Укрінформ
На Сумщині поліцейські з групи "Білі янголи" евакуювали дві родини, зокрема жінку з трьома дітьми, найменшому з яких лише шість днів від народження.

Про це повідомляє у Телеграмі поліція Сумської області, передає Укрінформ.

"Білі янголи" продовжують рятувати населення Сумщини. Цього разу під їх захистом опинилися дві родини з найгарячіших точок регіону", - ідеться у повідомленні.

Зокрема, з міста Ворожба, яке перебуває під постійними обстрілами, "Білі янголи" вивезли 36-річну жінку з трьома дітьми: старшому сину — 12, середньому — 7, а найменшому — всього шість днів.

Відео: Нацполіція

А у місті Білопілля евакуації потребувала пара — 64-річний чоловік та його 59-річна дружина. Вони довго відмовлялися їхати, сподіваючись, що все мине, та ворожі атаки стали надто небезпечними.

Як повідомляв Укрінформ, триває евакуація населення із Білопільської та Ворожбянської громад. Від 5 травня звідти вивезли майже 1200 людей.

Читайте також: З Нової Слободи на Сумщині розпочалася обов’язкова евакуація

Загалом в області підлягають евакуації понад 86 тисяч мешканців, вже евакуювали 58%.

Фото: Нацполіція

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-