На Донеччині за добу загинув мирний житель, ще двоє поранені

На Донеччині за добу загинув мирний житель, ще двоє поранені

Фото
Укрінформ
Минулої доби російські війська вбили одного жителя Донеччини, ще дві людини дістали поранення.

Про це у Телеграмі повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін, передає Укрінформ.

"За 18 квітня росіяни вбили 1 жителя Донеччини: у Новому. Ще 2 людини в області за добу дістали поранення", - йдеться у повідомленні.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення загинули 3148 жителів Донеччини, 6950 зазнали поранень. Загальна кількість жертв подана без урахування Маріуполя та Волновахи.

Як повідомив у Фейсбуці начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін, за добу росіяни 17 разів обстріляли населені пункти області.

З лінії фронту евакуйовано 289 людей, у тому числі 95 дітей.

У Новому Донбасі Добропільської громади Покровського району пошкоджені три приватні будинки, підприємство і чотири автівки. У Родинському один будинок зруйнований, ще один - пошкоджений. У Мирнограді пошкоджена крамниця.

Краматорський район: у Лимані пошкоджено багатоповерхівку, приватний будинок і гараж. У Слов'янську пошкоджено 4-поверхівку, склад і три автомобілі; у Торці пошкоджені три будинки, інфраструктурний об'єкт і авто.

В Олександро-Калиновому Іллінівської громади пошкоджений один об'єкт. У Костянтинівці пошкоджено п'ять приватних будинків, гараж і сім інфраструктурних об'єктів. У Сіверську Бахмутського району пошкоджено 12 будинків.

Читайте також: Росіяни за добу вдарили по 36 населених пунктах на Херсонщині, поранені дев'ятеро людей

Як повідомляв Укрінформ, російські війська 17 квітня вбили трьох жителів Донецької області, ще шестеро людей зазнали поранень.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-