
В банківській комірці голови Одеської облради Діденка знайшли понад $200 тисяч у мішках і злитки золота
Про це йдеться в ухвалі ВАКС, передає Укрінформ.
У зазначеній справі № 991/8643/24 особами, щодо арешту майна яких йдеться, виступають голова Одеської облради Григорій Діденко, його дружина Юлія Діденко, а також члени їхньої родини.
У документі йдеться, що Григорія Діденка підозрюють у незаконному збагаченні та внесенні недостовірних даних в декларацію доходів (ч. 2 ст. 366-2, ст. 368-5 ККУ).
Під час обшуків у серпні 2024 року в банківській комірці голови Одеської облради знайшли значок народного депутата України №31, 142 700 доларів США, білий мішок з написом «Baby pay please» з 42 100 євро, білий мішок із написом DolceGabbana з 4700 доларів США, пакет з магазину Ева з 14 000 доларів США та ще один мішок з 60 000 доларів та 8000 євро.
Окрім того, за даними місцевих ЗМІ, в комірці зберігалися численні золоті прикраси з діамантами, два злитки з металу жовтого кольору із зазначеною вагою 100 гр, годинники Romain Jerome і HUBLOT та ключ від автомобіля Mercedes. Також детективи НАБУ виявили папки салатового кольору з двома копіями наказу ГУР про нагородження глави зборів нагородною зброєю і чотири аркуші записів про доходи та витрати.
Сторона обвинувачення наполягала на арешті всього вилученого майна, однак адвокати Діденка наголосили, що зазначені речі є власністю не лише обвинуваченого, але й його родичів.
Тож ВАКС ухвалив рішення задовольнити прохання НАБУ лише частково і заарештував тільки частину майна.
Укрінформ також звернувся за коментарем до Діденка та очікує на відповідь.
Як повідомляв Укрінформ, Григорія Діденка підозрюють у незаконному збагаченні на 17 млн грн. Зокрема слідчих зацікавили автівки Audi SQ8 2021 року, який оформлений на тещу голови Облради, Mercedes-Benz C200, 2021року – записаний на доньку Діденка.
Фото: oblrada.od.gov.ua