У Черкасах УПЦ МП позбавили прав на три земельні ділянки - рішення міськради

У Черкасах УПЦ МП позбавили прав на три земельні ділянки - рішення міськради

Укрінформ
Єпархія УПЦ МП втратила права на користування трьома ділянками, які перебували у користуванні управління Черкаської Єпархії УПЦ.

Як передає Укрінформ, про це в Фейсбуці повідомила пресслужба Черкаської міської ради.

«Черкаська міська рада припинила права постійного користування земельними ділянками, які перебували у користуванні управління Черкаської Єпархії УПЦ. За це депутати проголосували під час засідання позачергової сесії міської ради, яка відбулася 9 квітня. А саме, ідеться про земельні ділянки загальною площею близько півтора гектари», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що два з вищезгаданих трьох храмів нещодавно перейшли до Православної церкви України юридично, але доступ вірних ПЦУ блокують попередні власники за вказівкою митрополита УПЦ Феодосія (Дениса Снігірьова).

Читайте також: Суд відпустив Черкаського митрополита УПЦ МП Феодосія під особисте зобов’язання

«Ми зробили те, що повинна була зробити Черкаська міська рада. Оскільки раніше Черкаською міською радою було прийнято рішення про передачу цієї земельної ділянки у постійне користування УПЦ МП, наразі це рішення скасовано. Цим кроком ми усунули існуючі юридичні обмеження, що дозволить іншим релігійним громадам користуватися цією землею», - зазначив Секретар Черкаської міськради Юрій Тренкін.

Як повідомляв Укрінформ, у Черкасах два храми УПЦ МП юридично перейшли до ПЦУ.

Фото із сайту: 18000.com.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-