На Київщині внаслідок атаки дронів пошкоджені десятки будинків і авто, двоє поранених

На Київщині внаслідок атаки дронів пошкоджені десятки будинків і авто, двоє поранених

Фото
Укрінформ
У Київській області внаслідок атаки російських безпілотників вночі 19 березня постраждали двоє людей.

Як передає Укрінформ, про це поліція Київщини повідомляє у Телеграмі.

Станом на 8:30 зафіксовані декілька загорянь трав’яного настилу – в Обухівському, Бориспільському, Фастівському і Бучанському районах. Усі осередки займання ліквідували рятувальники.

У Бориспільському районі пошкоджений будинок.

Наслідки прильоту в Київській області / Фото: Тарасов Володимир, Укрінформ

У Бучанському районі пошкоджені 20 двоповерхових будинків, 15 приватних будинків та 19 автомобілів. Також руйнувань зазнали дві будівлі й літня тераса одного із закладів. Внаслідок атаки постраждали 43-річна жінка і 54-річний чоловік. Обох доставили до медичного закладу.

На місці події працюють групи реагування патрульної поліції, слідчо-оперативні групи та вибухотехніки поліції Київської області, які продовжують документувати наслідки атаки.

За фактами воєнних злочинів слідчі розпочнуть кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України.

Читайте також: Атака на Київ: ППО збила 19 ворожих дронів, 26 - локаційно втрачені

Як повідомляв Укрінформ, Сили оборони збили 72 безпілотники, якими росіяни з вечора 18 березня атакували Україну.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-