Кількість учнів у школах Донеччини з початку повномасштабної війни скоротилася майже на 50%

Кількість учнів у школах Донеччини з початку повномасштабної війни скоротилася майже на 50%

Укрінформ
Загальна кількість учнів у школах Донеччини з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну скоротилася майже на 50% - зі 168 тис. до 88,6 тис. осіб.

Про це повідомила на брифінгу директорка департаменту освіти і науки Донецької ОВА Тетяна Сідашева, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

«В цьому навчальному році 88,6 тис. учнів здобували освіту у школах Донецької області. Якщо ми будемо говорити про контингент учнів, який був у регіоні до початку повномасштабного вторгнення, то у 2021/22 навчальному році здобували освіту 168 тис. учнів. Тобто ви самі можете перерахувати, що зараз у нас цей контингент складає фактично на 50% менше», - сказала Сідашева.

Вона також зазначила, що за цей 2023/24 навчальний рік кількість учнів у школах Донецької області скоротилася на 4 тис. осіб.

«Якщо ми будемо говорити про те, наскільки за рік скоротилася кількість учнів, то фактично на початок цього навчального року було зареєстровано трошки більше 92 тис. учнів. Тобто на 4 тис. зменшився цей контингент», - додала директорка департаменту.

Вона пояснила, що батьки учнів виїжджали з області і знаходили заклади освіти на безпечних територіях, тобто діти евакуювалися разом зі своїми родинами. Вони змінювали дистанційне навчання у школах Донеччини та йшли у школи за місцем свого тимчасового проживання, які працюють у звичайному режимі.

Читайте також: На Донеччині з 2022 року 32 працівники освіти загинули від обстрілів та шестеро педагогів - на фронті

Як повідомлялося, в Донецькій області російські війська з грудня 2023 року посилили обстріли населених пунктів, тому було вирішено продовжити обов’язкову евакуацію населення.

На території Донеччини наразі залишаються близько 472 тис. мешканців. Від початку повномасштабного вторгнення РФ у безпечні регіони з Донецької області евакуйовано понад 1 млн 415 тис. людей, з них понад 168,77 тис. дітей.

За добу російські загарбники минулої доби вбили чотирьох жителів Донецької області і ще 14 людям завдали поранень.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-