Президент у Дніпрі ознайомився з діяльністю інноваційного ліцею «Синергія»

Президент у Дніпрі ознайомився з діяльністю інноваційного ліцею «Синергія»

Фото
Укрінформ
Президент Володимир Зеленський у Дніпрі ознайомився з організацією навчального процесу та умовами безпеки в обласному комунальному закладі освіти “Ліцей “Синергія”, де навчають суспільно-гуманітарних дисциплін і фізичної культури.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба глави держави.

Ліцей є експериментальним майданчиком у межах реалізації інноваційного швейцарсько-українського освітнього проєкту “Модель здорової школи. Діємо для здоров’я”.

Зеленський побував на занятті з плавання, яке проводили в басейні закладу.

Він також оглянув класи, де готують наукові роботи для Малої академії наук. Роботи ліцеїстів представлені на обласному та всеукраїнському конкурсі – захисті науково-дослідних робіт МАН України і на міжнародних конкурсах.

Президент поспілкувався з учнями з різних класів, які перейшли на змішане навчання у квітні 2023 року.

Зеленський у Дніпрі ознайомився з діяльністю інноваційного ліцею «Синергія» / Фото: ОП

На уроці української мови діти прочитали Зеленському свої вірші та подарували малюнки з побажаннями.

Учні ставили главі держави запитання, зокрема про те, чи має він час на заняття спортом та чи складно бути Президентом.

Читайте також: Як працюватимуть поліцейські безпеки у школах - роз’яснення освітнього омбудсмена

“Я думаю, нам усім однаково складно. У нас усіх своя робота. Я – Президент, ви навчаєтеся. Навчання – це велика й дуже важлива робота”, – зазначив Зеленський.

Президенту також показали укриття, розраховане на 385 осіб. Завдяки його облаштуванню освітній процес у ліцеї здійснюється за змішаною формою у дві зміни.

Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Сергій Лисак доповів про стан укриттів у закладах освіти на Дніпропетровщині. Зокрема у 2023 році громади отримали субвенцію з державного бюджету на облаштування безпечних умов у закладах середньої освіти. Були зроблені капітальні ремонти або реконструкція укриттів у 24 закладах загальної середньої освіти, які перебували в незадовільному стані. Завдяки цьому поліпшилися безпекові умови майже для 13 тисяч учнів.

Читайте також: Найбільша дистанційна школа України запроваджує благодійну програму для дітей за кордоном

У Дніпропетровській області функціонують 806 шкіл. У 2023 році збільшувалася кількість закладів, які працюють в очному або змішаному форматі, – до 499 (58%), які охоплюють освітніми послугами понад 184 тисячі дітей на початок поточного року. Потребують укриттів 252 школи. Ще 55 закладів розташовані в небезпечних зонах, що унеможливлює створення умов для навчання в очному або змішаному форматі.

Як повідомляв Укрінформ, Зеленський відвідав на Дніпропетровщині центр підготовки мобільних вогневих груп.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-