Загарбники планують збільшити населення Маріуполя за рахунок громадян рф

Загарбники планують збільшити населення Маріуполя за рахунок громадян рф

Укрінформ
російські загарбники в своєму “майстер-плані відновлення” Маріуполя скопіювали всі напрацювання законної влади, зокрема, з плану змін до генплану міста, стратегії розвитку до 2030 року та поради з реновації від закордонних архітекторів.

Про це у Телеграмі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передає Укрінформ.

“Більша частина матеріалів в опусі - просте копіювання з напрацювань Маріупольської міської ради та Стратегії 2030 м. Маріуполя, затвердженої в минулому році. При підготовці цього паперу окупанти використали генеральний план Маріуполя та його чернетку на майбутні зміни. Нічого нового - просто копіювання деяких напрацювань законної маріупольської влади. Більш того, цілі розділи просто вкрадено. Наприклад, візуальна схема кольорів для використання в історичній частині - повністю вкрадена з напрацювань групи міжнародних архітекторів, що працювали над реновацією міста”, - розповів Андрющенко.

За його словами вкрадено навіть ідею об’єднання міста в єдину систему пляжно-пішохідної інфраструктури, яку виклала на папері минулого року група консультантів з питань туризму від авторів “Батумського дива”.

Щодо реального стану в місті Андрющенко повідомив, що загарбники “віддали ділкам металобрухту “Азовсталь” на розпил.

Читайте також: У Маріуполі зафіксували колону російської техніки, яка прямує на Розівку

“На розмінування та демонтаж всіх руйнувань навіть за шалений ресурс підуть роки. Відновлювати там нічого - лише будувати наново. Але головне - нащо? Російська металургія в глибокій кризі перевиробництва - нема кому продавати метал. За цих умов будувати ще одне збитково-проблематичне виробництов? Вірите в це?” - запитав радник мера.

Щодо планованого загарбниками “приросту” населення майже в чотири рази від поточного стану Маріуполя за три роки, то це, за словами Андрющенка, можливо лише за рахунок ввезення громадян росії.

“Власне, частково вже це відбувається. На 130 тис. маріупольців в місті вже 15 тис. цивільних окупантів, і їх кількість має зрости до 25 тис. на кінець року. Саме росіянам у першу чергу підготовлені всі ці нові будинки. За таких темпів так - з депресивних регіонів суворого клімату можна завести десятки тисяч росіян в кліматично привабливий Маріуполь”, - зазначає радник мера.

Читайте також: У Маріуполі загарбники вербують підлітків в «юнармійці» – Андрющенко

Щодо спроможності росіян утілити в життя хоч якийсь із пунктів “плану”, то Андрющенко зазначає, що розбиту будівлю драматичного театру затягують банером уже протягом двох місяців.

“Ну й головне. Дупорукість по факту, яка б’є всі строки. В якості ілюстрації здатності. Драматичний театр на зараз. Два місяці росіяни обтягують його банером. Два. Місяці. Встановлюють. Один. Банер. Безуспішно”, - написав радник міського голови.

Як повідомлялося, у Маріуполі російські загарбники подали воду в систему опалення будинків з демонтованими батареями і затопили квартири містян.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-