Солотвино Закарпатської області налагоджує співпрацю з муніципалітетом Словаччини

Солотвино Закарпатської області налагоджує співпрацю з муніципалітетом Словаччини

Фото
Укрінформ
Селище Солотвино Закарпатської області за допомогою Програми «U-LEAD з Європою» налагоджує співпрацю з муніципалітетом Словаччини Соль.

Про це Укрінформу повідомили в U-LEAD.

"Соль і Солотвино поділяють історію, пов’язану з покладами солі, які є на обох територіях. Партнери вперше зустрілися онлайн восени 2021 року та вирішили дослідити можливість співпраці, налагодити спільні заходи для обміну найкращими практиками і розвитку потенціалу місцевих службовців", йдеться у повідомленні.

Після нападу росії на Україну пожежники та місцеві службовці зі словацького села Соль одними з перших прибули до кордону для того, щоб зустріти та надати допомогу тисячам українців, які тікали від війни. У цей час Солотвино також приймало внутрішньо переміщених осіб, котрі прибували з різних регіонів України.

У вересні цього року представники селища Солотвино відвідали селище Соль у Словаччині. Соль має досвід отримання фінансування від ЄС. Його мер Йозеф Берта разом із командою представили українській делегації деталі проєктів, продемонстрували отримані результати: школу, реконструкцію історичної будівлі адміністративного офісу, добровільну пожежну бригаду тощо.

«Ми надзвичайно вражені візитом до села Соль. Сподіваємося на налагодження тісної та довгострокової співпраці між нашими муніципалітетами, на реалізацію спільних проєктів, які сприятимуть покращенню життя населення двох громад та швидкій інтеграції України до Європейського Союзу» – зазначив керуючий справами Солотвинської селищної ради Богдан Макусій.

Соль і Солотвино налагоджують співпрацю в рамках ініціативи «Мости довіри», яку впроваджують Рада європейських муніципалітетів і регіонів, а також PLATFORMA за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Читайте також: U-LEAD навчає громади особливостям просторового планування

Як повідомлялося, програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян та розширює можливості громад.

Фото: Муніципалітет Соль (Словаччина)

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-