Можуть використати як живий щит: Хлань розповів про перепис чоловіків на окупованій Херсонщині

Можуть використати як живий щит: Хлань розповів про перепис чоловіків на окупованій Херсонщині

Укрінформ
На Херсонщині загарбники повісток для «мобілізації» не роздають, але проводять перепис чоловічого населення.

Як передає Укрінформ, про це на брифінгу у Медіа Центрі Україна — Укрінформ розповів депутат Херсонської облради Сергій Хлань.

«Окупант почав казати про якісь добровольчі загони мобілізаційні і, до речі, зазначає, що ці добровольчі загони мобілізаційні будуть входити до складу військ рашистської федерації. І це найбільше турбує… людей на окупованих територіях», - зазначив Хлань.

За його словами, загарбники почали робити побудинковий і поквартирний обхід людей у Херсоні і інших населених пунктах з метою виявлення чоловіків віком від 18 до 35 років.

Як підкреслив Хлань, поки повісток не роздають, поки жодних планів вороги не озвучують, але головна мета - перепис чоловіків і, можна припустити, що їх планують використати для мобілізаційних загонів. Проте, як підкреслив депутат облради, люди на непідконтрольній території мають чітку проукраїнську позицію і якщо вони візьмуть зброю в руки, то вона буде використана проти військових рф.

Читайте також: ЗСУ закріплюються на звільнених від росіян територіях Херсонщини

Тому, на його думку, тому чоловіків можуть використати як живий щит або як мобілізаційний трудовий ресурс для побудови фортифікаційних споруд.

І це турбує людей, які наразі намагаються масово виїхати з загарбаних рф територій, каже Хлань.

Як повідомляв Укрінформ, виїзд із захопленої території Херсонщини через Василівку досі блокується – загарбники ввели нові правила і вимагають перепустки.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-