В Україні оновили перелік громад, які перебувають у зоні бойових дій чи окупації

В Україні оновили перелік громад, які перебувають у зоні бойових дій чи окупації

Укрінформ
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій своїм наказом затвердило оновлений перелік ОТГ, які перебувають в зоні бойових дій чи окупації. На основі цього внутрішньо переміщеним особам з цих регіонів здійснюватимуть виплати.

Про це повідомляє Урядовий портал, передає Укрінформ.

"До оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей. Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (56), Дніпропетровської (10), Луганської (37), Запорізької (56), Херсонської (49), Миколаївської (26), Сумської (22), Чернігівської (5) областей. Загалом у переліку наразі 327 громад", - йдеться у повідомленні.

Усі внутрішньо переміщені особи з цих громад отримають грошову допомогу від держави.

Зазначається, що цей перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних і Київської міської військових адміністрацій.

У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії: території, що є тимчасово окупованими; території, що перебувають в оточенні (блокуванні); території, на яких тривають активні бойові дії.

Читайте також: Загарбники обстріляли з «Градів» громаду на Дніпропетровщині

Якщо особа зареєстрована в якійсь із зазначених областей, але громада відсутня в цьому переліку, необхідно звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій оприлюднило інструкцію для мешканців деокупованих територій щодо того, як зняти готівку з картки там, поки не працюють банківські відділення та банкомати.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-